Кукурузолущилка чавунна ручна Код/Артикул З-6022

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Кукурузолущилка ручна призначена для відділення кукурудзяних зерен від кукурудзяного качана в побутових умовах. Не вибаглива в роботі, кріпиться до столу. Не займає багато місця. Привід ручний. В комплект входить кукурузолущилка в зборі, ручка. Матеріал кукурудзолущілки - чавун.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм приймального бункера | 1 л |
| Сировина, що переробляється | Кукурудзяні качани |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Кукурудзяні качани | 100 кг/год |
- Ціна: 1 233 ₴







