Гріпси для турніка, ручки тренажера, шведських стінок Pro-Sport - 20 см (2 шт) - 2 шт Код/Артикул 11-01 (упаковка)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Область застосування: тренажери, турніки, бруси, шведські стінки тощо.
Характеристики:
- Матеріал: термопластичний полімер ПВХ високої міцності
- Довжина: 200 мм
- Внутрішній діаметр: 27 мм (сумісний з трубою ДУ20 3/4')
- Діаметр зовнішній – 30 мм
- ПЕРЕВАГИ РУЧОК -
1. Зручні для хвату руки, не вислизають, не натирають.
2. Підходить для використання на вулиці та в приміщеннях
3. Стійкі до перепадів температур від -50 до +60 °С
4. Строк служби від 5-ти років
5. 100% якість з гарантією
- Ергономічні – мають спеціально виконані місця під пальці, для ще зручнішого захоплення.
- Не натирають долоню - найважливіша якість, якої ми досягли, підібравши спеціальну консистенцію ПВХ.
- Якісні та зносостійкі – завдяки міцному матеріалу, термін служби ручки становить понад 5 років.
- Адаптивні - запас довжини 20 см дозволяє відрегулювати необхідний розмір, прибравши зайве.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УкрОптПласт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Матеріал | ПВХ Прогумований пластик |
| Країна виробництва | Україна |
| Сумісно з трубою | ДК 20 / (27 мм) |
- Ціна: 279 ₴





