Розп'яття на хрест ритуальне, пластик 29х20 см "Сяйво" №1 - 20 шт Код/Артикул 20-3.1

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Розп'яття на хрест 'Сяйво' - Ритуальна фурнітура
Розп'яття використовується як традиційна християнська символіка, що кріпиться на хрест.
Завдяки світло і термо стабілізаторам виріб не піддається вицвітанню та деформації.
- Естетичний і красивий зовнішній вигляд,
- Найвигідніша ціна на пряму від виробника.
Характеристики виробу:
- Розмір: 29х20 см,
- Матеріал: пластмаса, світлостабілізатори,
- Колір: золотистий
Ціна виробу без фарбування – 11,00 грн/шт,
Для замовлення ритуальної фурнітури без фарбування, звертайтесь за телефоном

☎️ 096 165 16 46
Топ продажів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Золотистий |
| Розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 465 ₴



