Опора регульована з різьбою D30 M8х65 (ніжка меблева гвинтова) - 20 шт Код/Артикул 13-22

Опора регульована M8х65 D30

Характеристики та застосування
Різьбові опори (ніжки) використовуються для виробництва меблів та обладнання. Їхнє завдання виставляти рівень виробу (стола, тумбочки, технічного приладу тощо) для підтримки максимальної стійкості. Також ніжки-опори незамінні при переміщенні виробів для швидкого їх вирівнювання.
Основа опори - міцний технічний полімер діаметром 30 мм, сталевий гвинт з різьбленням М8 та довжиною 65 мм.
Завод УкрОптПласт пропонує вигідні ціни ОПТовим замовникам, спецпропозиції для постійних клієнтів та запрошує до співпраці виробників меблів та обладнання на взаємовигідних партнерських умовах.
Ця регульована опора вкручується у відповідну заглушку з різьбою М8.
У нас ви можете придбати комплект:
опора та заглушка 30х30 з різьбою М8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УкрОптПласт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Опори |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Форма підстави | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота регулювання | 45 мм |
| Резьба | М8 |
| Форма основи | Кругла |
- Ціна: 295 ₴



