Ручки, гріпси, рукоятки для турніка, тренажерів, шведських стінок Pro-Sport - 12 см (1 шт) - 2 шт Код/Артикул 11-03

Професійні ручки/гріпси для турніка, тренажера«PRO-Sport Light»
Ручки гріпси для турніка, тренажера моделі 'Pro-Sport Light' - це якісна професійна фурнітура, що вирізняється з-поміж аналогів максимальною зносостійкістю та ергономічністю. Розроблено для встановлення на область захвату 120 мм.
Ручки використовуються для тренажерів, турніків, шведських стінок, брусів і не тільки, гріпси можна успішно застосовувати в будь-якій області, де потрібно забезпечити зручний хват для долоні. Вони підійдуть для використання як на вулиці, так і в приміщенні. Гумові гріпси мають перевагу перед неопреновими, оскільки вони не протираються, а їхній термін служби перевищує 5 років.


Переваги ручки для турніків і тренажерів 'Pro-Sport':
- Ергономічна і максимально зручна для хвата руки,
- Проста і надійна посадка на трубу,
- Можливість застосування в будь-яких погодних умовах,
- Максимальна витривалість до витирання і деформації,
- Термін служби від 5-ти років.
Розміри моделі 'Light':
Довжина виробу - 120 мм
Внутрішній діаметр отвору - 27 мм (сумісні з трубою стандарту ДУ 20)
Зовнішній діаметр - 33 мм.
Купити професійні ручки/гріпси/рукоятки для тренажерів, турніків та брусів «Pro-Sport» в Україні можна оптом та в роздріб в компанії УкрОптПласт.
Також для комплектації ваших виробів ми пропонуємо пластикові ковпачки для болтів і гайок і безліч заглушок різних форм і розмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УкрОптПласт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Матеріал | ПВХ Прогумований пластик |
| Сумісно з трубою | ДК 20 / (27 мм) |
- Ціна: 279 ₴



