4000 шт. Фіксатор арматури Зірочка 15 мм Код/Артикул 12-12

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Арматурний фіксатор Зірочка
Фіксатор для арматури Зірочка 15 мм, служить для створення захисного шару бетону 15 мм і підходить для арматури діаметром від 4 до 8 мм.
Застосовується для спорудження вертикальних бетонних конструкцій (колон, стовпів, стін). Захищає арматуру від вологи та корозії, забезпечуючи довгостроковий термин служби та міцність арматурного каркасу.
Адаптивна конструкція замку дозволяє швидко і надійно кріпити фіксатор на арматуру, створюючи точний і рівномірний шар захисту бетону, завдяки якому арматура буде розташована на чіткій відстані від опалубки.
Чому будівельні компанії обирають нас:
- Співпраця безпосередньо з виробником. Відсутність посередників.
- Вироби виконані із міцного матеріалу поліпропілену, що забезпечує стійкість під навантаженнями.
- Зручна форма взаєморозрахунків.
- Наша компанія виробляє лише міцні вироби з якісних полімерів.
- Забезпечуємо швидке відправлення по всій Україні,
Купити фіксатор арматури Зірочка 15 мм, відмінної якості та за доступною ціною від виробника в Україні, ви можете на нашому сайті, або за телефоном +38 096 1651646 (Viber, Telegram)
Відправка в будь-яке місто України також можливий експорт.
Відправка в будь-яке місто України також можливий експорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УкрОптПласт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Мішок |
| Размеры | |
| Висота | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр арматури | 8 мм |
| Матеріал фіксатора | Пластик |
| Мінімальний діаметр арматури | 4 мм |
| Мішок1 | 2000 шт |
| Мішок2 | 4000 шт. |
| Призначення фіксатора | Для перекритих |
| Робоче положення | Універсальна |
| Тип фіксатора | Зірочка |
| Товщина захисного шару | 15 мм |
- Ціна: 3 422 ₴



