Інкубатор Квочка МІ-30-1Е-12 (з можливістю підключення 12 В) З датчиком вологості Код/Артикул І-70880

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Інкубатор є побутовим приладом і призначений для інкубації яєць усіх видів домашньої птиці в особистих господарствах.
Інкубатор може експлуатуватися в закритих опалювальних приміщеннях у нормальних кліматичних умовах при температурі навколишнього повітря від +17 до +35 градусів. Найбільш прийнятна температура навколишнього повітря в діапазоні від +20 до +25 градусів.
Устрій приладу
Інкубатор складається з двох функціональних частин ( корпусу і кришки ), виготовлених зі спеціального теплоізоляційного матеріалу. В корпусі встановлені гігієнічний піддон, сітка з ложементи (у кількості 16 шт. для укладання яєць порядно), чотири зволожувача з зволожуючими серветками.
В днищі корпуса і гігієнічному піддоні є сім вентиляційних отворів.
Кришка має два оглядові вікна, закритих прозорими віконцями, шість постійно відкритих вентиляційних отворів і три вентиляційні отвори закриті заглушками червоного кольору.
На внутрішній поверхні верхньої кришки встановлений ВЕНТИЛЯТОР З РОЗПОДІЛЬНИКОМ ПОВІТРЯ І НАГРІВАЧЕМ. На зовнішній бічній поверхні кришки змонтований цифровий терморегулятор з можливістю підключення інкубатора від акумулятора 12 Вольт. У центральній частині терморегулятора розташований індикатор температури, а в правій нижній частині - кнопка установки заданої температури.
Задану температуру в інкубаторі підтримує електричний нагрівач. Включення і вимикання нагрівача проводиться автоматично терморегулятором.
Зволоження повітря в інкубаторі забезпечується за рахунок вільного випаровування води з чотирьох зволожуючих серветок, вкладених у зволожувачі.
Повітрообмін в інкубаторі забезпечується через вентиляційні отвори в корпусі, піддоні і кришці. Для більш інтенсивної вентиляції інкубатора можна використовувати три отвори в кришці, закриті знімними заглушками червоного кольору.
Вентилятор і розподільник повітря з нагрівачем забезпечують переміщення підігрітого повітря по всьому об'єму інкубатора для підтримання рівномірної температури та вологості.
Гігієнічний піддон призначений для збору відходів інкубації і захисту корпусу інкубатора від забруднень, тим самим забезпечується достатній гігієнічний стан інкубатора та подовжує термін його служби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.2 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 80 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 39 град. |
| Мінімальна температура | 37 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перепелені яйця | 180 |
| Тип харчування | Мережа 12 В | Сіть 220 В |
| Тип терморегулятора | З датчиком вологості |
- Ціна: 4 480 ₴
