Хрестовина 700 мм опора крісла алюмінієва Код/Артикул ALB-14, алюминий

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка Новою Поштою або Укрпоштою. Оплата при отриманні/рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Хрестовина 700 мм опора крісла алюмінієва.
Алюмінієві опори для крісел.
Діаметр основи: 700 мм.
Висота основи: 140 мм.
Діаметр монтажного отвору для ролика: 11 мм/ шток.
Отвір під газліфт пневмопатрон 50 мм.
Навантаження на хрестовину 150 кг.
Доставляємо по всій Україні будь-яким зручним перевізником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РЕНІ НОВА |
| Країна виробник | Польща |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Алюміній |
| Призначення | Для стільця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 700 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Тип конструкції | Нерозбірна, Суцільнозварна |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 3 780 ₴

