Опора крісла стільця діаметр 560 мм Код/Артикул CRB-02, 560 мм

Опора крісла діаметр 560 мм.
Хрестовина, зірка, опора крісла хром діаметр 560 мм.
Хромовані міцні хрестовини для крісел різного діаметра.
Хромована сталева хрестовина підходить під будь-яке крісло, стілець
Діаметр основи: 560 мм.
У наявності різні діаметри хрестовин:
Діаметр основи: 640 мм,
Діаметр основи: 700 мм
Висота основи: 100 мм
Діаметр монтажного отвору для ролика: 11 мм шток стрижень
Отвір під газліфт (пневмопатрон) 50 мм.
Товщина металу 1,5 мм !!!
Пластикова НАКЛАДКА входить у вартість хрестовини!!!
В наявності є високоякісні литі хромовані хрестовини діаметром 650 мм і 700 мм,а також алюмінієві хрестовини сучасного дизайну діаметром 700 мм з накладками для ніг і високі хрестовини в стилі лофт.
Дивіться інші пропозиції інтернет-магазину Мебком
Доставляємо по всій Україні будь-яким, зручним перевізником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РЕНІ НОВА |
| Вид товару | Опори |
| Колір (відтінок) меблів | Хром |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Срібло |
| Призначення | Для стільця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 560 мм |
| Кількість коліщат | 5 |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Тип конструкції | Нерозбірна, Суцільнозварна |
| Ширина | 560 мм |
- Ціна: 1 262 ₴



