Точильні камені Масляні 5 шт набір 150х20х10 UPROS. Карбід кремнію зелений. Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. см все предложения продавца
Набір каменів UPROS на бланках для Apex Pro 5 шт. Карбід кремнію зелений. Масляні..Розмір камея 150х20х10мм, габаритний розмір 160х23х17 Зернистість #180#400##800#1500 #3000. Камінь перевернуть і емульсія в т. ч і водна тримається на ньому до першого руху .Олія камінь тримає за рахунок високого поверхневого натягу. Хороший ефект дає суміш олії та олеїнової кислоти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 899 ₴




