Регулятор потужності, напруги,диммер АС220В/4000 Вт електронний цифровий Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Пристрій призначений для регулювання потужності електронагрівальних, освітлювальних приладів, потужності асинхронних електродвигунів змінного струму (вентилятора, болгарки, електродрилі і т. д.). Завдяки широкому діапазону регулювання і великої потужності регулятор знайде широке застосування в побуті.
Технічні характеристики:
Робоча напруга: 220 В
Регульована потужність:0 - 4000 Вт
Регулювання напруги: 10-220 В
Розміри: 130х60х47 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
| Состояние | Нове |
| Тип | Модуль |
| Тип модуля | Силовий |
- Ціна: 630 ₴






