Світильник з димчастого скла Код/Артикул 8438T-99X

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Підвісний світильник з абажуром з димчастого скла, цоколь E27. Продається без лампочки.
Висота: 33 cm
Ширина: 16 cm
Діаметр отвору: 10,3 cm
Шнур 100 cm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Срібний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | скло |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Овал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 1000 см |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 2 993 ₴




