Чавунна решітка гриль 17 прутів 323х718 мм Код/Артикул BBQ-004

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Чавунна решітка гриль для барбекю.
Розмір: 323x718х10 мм
Вага: 10,5 кг.
Матеріал: чавун.
Зазор між прутами: 7 мм.
Прутів: 17 шт.
Чавунна решітка для барбекю здатна витримати високі температури та не деформуватися. Решітку можна використовувати на мангалі або взяти із собою в похід для приготування м'яса та овочів.
Чавун повільно нагрівається, а потім добре зберігає тепло, тому страви виходять рівномірно підсмаженими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 718 мм |
| Ширина робочої поверхні | 323 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9100 кг |
| Матеріал | Чавун |
| Призначення решітки | Універсальна |
- Ціна: 2 446 ₴





