Точильні камені Масляні UPROS Карбід кремнію зелений. на бланках Набір 5 шт. 10Х25 мм ,. Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Точильні камені на алюмінієвих бланках UPROS Карбід кремнію зелений 5шт.
Олійні. Розмір 150х25х10мм.
Зернистість # 180 # 400 # # 800 # 1500.
П'ятий камінь у наборі основний - натуральний ?чорний бразильський сланець #3000-5000 Грит -ультратонка доведення, , кіт. забезпечить остаточну якість доведення кромки. менше ефект пилки , тим стійкіше кромка до виступу довше тримає гостроту. Тому край потрібно полірувати і доводити дрібнозернистим каменем.
Камені довговічні, швидко працюють. Бразильський сланець дає ефект заточування для гоління. Водні камені на apex не працюють, одразу забиваються. Камінь перевернуто і емульсія в т. ч і водна тримається на ньому до першого руху. Олія камінь тримає за рахунок високого поверхневого натягу. Хороший ефект дає суміш олії та олеїнової кислоти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 1 334 ₴


