Професійний цифровий детектор металу прихованої проводки дерева HANMATEK SF1 Код/Артикул 123974

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. HANMATEK SF1 – це багатофункціональний детектор для виявлення металу (сталь, мідь), кабелю, дерева прихованого у стінах, стелях та підлогах. Детектор з легкістю виявляє приховані металеві труби, електропровід, шпильки, дерев'яні рами та інші предмети на глибині до 120 мм.
Використання цього приладу зробить свердління стін безпечним. Ви зможете побачити розташування об'єктів у стінах і знати на якій глибині вони знаходяться.
Детектор має декілька режимів роботи:
- Режим виявлення сторонніх об'єктів: зазвичай відноситься до дерева, до 38 мм завглибшки.
- Режим сканування металу: знаходить метал, такий як залізо, мідь та алюміній до 120 мм у глибину.
- Режим сканування дроту змінного струму: підтримує пошук дроту під змінною напругою до 50 мм у глибину.
Цей детектор має аудіо та візуальну індикацію, яка дозволяє легко зробити позначку при знаходженні об'єкта. РК-екран легко читається та має підсвічування.
Характеристики:
- Виявлення чорних металів: до 120 мм завглибшки.
- Виявлення кольорових металів: до 100 мм в глубину.
- Виявлення змінної напруги: до 50 мм завглибшки.
- Виявлення деревини: до 38 мм.
- Екран: РК з підсвічуванням.
- Аудіо- та візуальна індикація: звуковий сигнал і РК-дисплей, що легко читається.
- Автоматичне вимкнення.
- 4 режими роботи детектора: точне сканування, сканування металу, визначення глибини і сканування змінного струму.
- Колір: чорний з синім.
- Матеріал: метал+пластик.
- Розмір: 14.7 х 6.8 х 3 см.
- Живлення: батарея 6F22 9 В "крона" (НЕМАЄ В КОМПЛЕКТІ).
В комплекті: детектор, чохол для його зберігання, інструкція (англ.), коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HANMATEK |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Стан | Новий |
| Глибина виявлення | |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Виявлення кольорових металів | 100 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 50 мм |
| Виявлення чорних металів | 120 мм |
| Максимальна глибина виявлення | 120 мм |
- Ціна: 2 310 ₴







