Електрична ковдра Medisana 3 в 1 Код/Артикул VZ-HB 677

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Електроковдра з підігрівом ідеально підійде, якщо у вашому будинку прохолодно і є проблеми із вогкістю. Воно зручне в експлуатації, не займає багато місця для зберігання.
Дана модель універсальна і багатофункціональна у використанні - може служити ковдрою, пончо і пледом.
Ковдра має зручний розмір 160х130 см і виготовлена з м'якого приємного матеріалу. Можна вибрати один із трьох режимів нагрівання. Навіть без увімкнення функції обігріву, це абсолютне доповнення до розслаблюючого вечора завдяки м'якому флісовому матеріалу, який легко підтримувати в чистоті та підходить для пральної машини.
ОСОБЛИВОСТІ:
універсальне 3 в 1;
три режими нагріву;
приємний м'який матеріал;
легко чистити та прати;
вбудована система безпеки із захистом від перегріву та автоматичне відключення через 180 хвилин.
Розмір: 160*130 см
Країна виробник: Німеччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Medisana |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 160 см |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Розмір | Односпальний |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип | Електричні ковдри |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 7 142 ₴


