Електрична ковдра Medisana (180*130 см) Код/Артикул VZ-HDW

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Використання електроковдри покращує кровообіг у м'язах та покращує самопочуття після напруженого дня. Також, електроковдра HDW Medisana рекомендована людям з високими фізичними навантаженнями, яка розслабить напружені м'язи та допоможе швидше заснути. Завдяки великому формату XL 1,80 м x 1,30 м, HDW ковдра ідеально підходить для того, щоб повністю вкрити вас. Матеріал обігріваючої ковдри відповідає стандарту Oeko-Tex 100. Має високий рівень протипожежної безпеки і автоматично відключається у разі перепаду електроенергії. Ви можете не побоюватися заснути, не відключивши прилад, оскільки він відключиться автоматично через 180 хвилин.
ОСОБЛИВОСТІ:
споживає трохи електроенергії;
якісні матеріали;
м'який і досить щільна мікрофібра;
відзначений стандартом якості Oeko-tex® Standard 100, який говорить про безпечне виробництво тканин;
рівномірне та безпечне нагрівання;
4 температурні режими;
зручний великий формат ковдри;
дозволяє легко брати із собою у поїздки;
легко стирається у ручну.
Розмір: 180*130 см
Країна виробник: Німеччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Medisana |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 г |
| Довжина | 180 см |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Розмір | Односпальний |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип | Електричні ковдри |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 6 426 ₴



