ПОЛІУРЕТАНОВИЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА НАПІВПРИЧЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1008054, WEWELER DW912801A Код/Артикул FW757105S

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. ПОЛІУРЕТАНОВИЙ САЙЛЕНТБЛОК АМОРТИЗАТОРА НАПІВПРИЧЕПА SCHMITZ CARGOBULL 1008054, WEWELER DW912801A
Оригінальні номери:
SCHMITZ CARGOBULL 1008054 WEWELER DW912801A
Підходить на такі авто: SCHMITZ CARGOBULL WEWELER напівпричіп
Перед./зад. Амортизатор причепа SCHMITZ M30 MRH3
Розміри:
Внутрішній діаметр 16,2мм, довжина 76мм
Зовнішній діаметр 33,2мм, довжина посадкова 40мм
Ми використовуємо поліуретан високої якості, який був розроблений саме для машинобудування, тому ресурс таких виробів набагато більший ніж у звичайних, або тих що виробляють з термопластичної сировини. Витримує перепад температур, навантажень, впливу навколишнього середовища. Підтримуємо українське виробництво, УКРАЇНА це Якість!!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішня | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 33.2 мм |
| Состояние | Нове |
| Сумісність з моделлю | M30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Основні атрибути | |
| Код запчастини | SCHMITZ CARGOBULL 1008054 WEWELER DW912801A |
- Ціна: 720 ₴





