CMTOOL P50 — тестер автомобільного ланцюга 5-30V LED Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. CMTOOL P50 — тестер автомобільного ланцюга
Багатофункціональний тестер автомобільного електричного ланцюга, за допомогою якого можна вимірювати сигнали форсунок, свічки запалювання, сигнали датчика колінвала й інше.
Функціонал P50:
Перевірка запобіжників
Перевірка працездатності батареї
Виявлення позитивного та негативного полюсів
Виявлення ланцюга локальної мережі LAN
Виявлення ланцюга холостого ходу, запалювання, впорскування палива
Функція читання коду несправності
Функція підсвічування
Перевірка працездатності датчика Холла
Виявлення датчика швидкості автомобіля
Визначення коротких замикань
Виявлення ланцюга ABS
Розпізнавання реального, віртуального, послідовної електрики та поганого уземлення.
Тестер напруги обладнаний спеціальним РК-екраном, який зображає напругу.
Світлодіодні індикатори, що наявні на корпусі допомагають швидко визначити позитивні та негативні полюси.
Доступны 3 робочі режими прибора . Перемикання здійснюється спеціальними кнопками на корпусі.
РЕЖИМ 1 — світлодіодний цифровий дисплей і лампочка працюють одночасно.
РЕЖИМ 2 — дисплей працює, лампочка вимкнена.
РЕЖИМ 3 — дисплей вимкнений, лампочка працює.
Коли тестер приєднаний до сигналу змінного струму (5-30 В), діапазон частот можна оцінити за допомогою дисплея. Може використовуватися для вимірювання сигналів паливних форсунок, свічок запалювання, сигналів датчика колінчастого вала тощо.
Комплект постачання:
CMTOOL P50 — тестер автомобільного ланцюга
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Індикація | Звукова |
| Вага | 0.4 кг |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Роздільна здатність екрану | 1024×576 |
| Розмір монітора | 3 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований принтер | Немає |
| Підсвітка екрана | Да |
| Застосування тестера | АКБ ⁇ Гератори ⁇ Стартери |
| Робоча напруга АКБ | 12 В, 24 В, 6 В |
| Тип | Тестер |
| Функції | Амперметр ⁇ Вольтметр |
| Колірність монітора | Кольоровий |
- Ціна: 1 414 ₴







