Аналізатор АКБ BSIDE Q11 12/24 В 3-200А·год оновлена версія Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Аналізатор АКБ BSIDE Q11 12/24В 3-200А·год оновлена версія
Професійний інструмент діагностики.
Для тестування батарей
— тестування стану автомобільних стартерних акумуляторних батарей усіх типів;
— тестування параметрів системи запуску автомобіля;
Функції:
- швидка діагностика всіх типів олив'яно-кислотних, гелієвих, АГМ АКБ;
- Діагностика АКБ на транспортному засобі;
- Діагностика АКБ поза транспортним засобом;
- діагностика АКБ з огляду на номінальний пусковий струм;
- обчислення SOH (State Of Health) (об'єм здоров'я) ємності АКБ;
- обчислення SOC (State Of Charge) (наявний стан заряду)
- вимірювання пускового (стартерного) струму АКБ;
- вимірювання поточної напруги АКБ;
- вимірювання рівня заряду АКБ;
- вимірювання внутрішнього опору АКБ;
- діагностика системи заряду АКБ (генератор — контролер заряду);
- Діагностика роботи АКБ під час запуску двигуна;
- інформування про потребу заміни АКБ;
- робота з усіма стандартами стартерних АКБ;
- живлення тестера від діагностованої АКБ;
- захист від переполюсування
Технічні характеристики:
- Номінальна напруга — 8-36 Вольтів
- Діапазони вимірювань пускового струму — 100~ 2000 CCA
- Живлення від тестованого АКБ
- Дисплей РК із підсвіткою, графічний
- Робоча температура -10—50 °C
- Матеріал корпусу: кислотно-стійкий АБС пластик
Комплектація
Аналізатор АКБ BSIDE Q11 12/24В 3-200А·год оновлена версія
- чохол для зберігання
- Інструкція на англ. мові
- Картонне паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговуваний |
| Полярність | "0" (+ справа) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
- Ціна: 3 290 ₴









