MIXSAS LED display — тестер автомобільного ланцюга 5-30 V (довжина дроту 1.2m) Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. MIXSAS LED display — тестер автомобільного ланцюга 5-30 V (довжина дроту 1.2m)
Вимірювання напруги 5-30 В у режимі реального часу.
Багатофункціональність: за допомогою тестера можна перевіряти запобіжники, розподілювачі та ланцюги, щоб знайти коротке замикання й розривання.
Два кольори світлодіодної підсвітки Відтворюють або позитивну полярність (+), або негативну (-).
Компактний розмір. Не займає багато місця в автомобілі, зручно використовувати.
Додаткове живлення: не потребує
Довжина кабелю: 120 см
Комплект постачання:
MIXSAS LED display — тестер автомобільного ланцюга 5-30 V (довжина дроту 1.2m)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Звукова |
| Вага | 0.4 кг |
| Вбудований принтер | Немає |
| Харчування | Мережа 12 В |
| Монітор | LCD |
| Напруга | 12 В |
| Підсвітка екрана | Да |
| Застосування тестера | АКБ ⁇ Гератори ⁇ Стартери |
| Підсвітка клавіш | Немає |
| Робоча напруга АКБ | 12 В, 24 В, 6 В |
| Роздільна здатність екрана | 1024×576 |
| Розмір монітора | 3 дюйм |
| Тип | Тестер |
| Функції | Амперметр ⁇ Вольтметр |
| Колірність монітора | Кольоровий |
- Ціна: 1 890 ₴







