TopDiag P100 — тестер діагностичний автомобільний ланцюг Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. TopDiag P100 — тестер діагностичний автомобільний ланцюг
Цей тестер використовують у діагностиці різних електроланцюжків транспортних засобів, що мають бортову напругу 6, 12 і 24 В.
Всі вимірювані результати передаються на кольоровий TFT-дисплей із великими кутами огляду.
Багатофункційний тест-мультиметр. З можливістю замірювати, не щодо маси в довільній точці кузова, а щодо акумулятора. Довжина кабелю 2 м.
Пошук обривів проведення.
Можливість подавання живлення (плюс або мінус) на елементи. Можливість перегляду імпульсів на форсунках. Фіксація просадок напруги, вимірювання частоти, опору, напруги.
1. Тестування напруги та полярності — визначення напруги постійного/змінного струму сприятливої/вимиканої полярності.
2. Тестування опору — РК екран показує значення опору.
3. Миттєве тестування ланцюга змінного струму — перевірка проблем із датчиками.
4. Перевірка поганих контактів із масою, пошук коротких замикань і обривів проведення.
Технічні характеристики:
Матеріал: ABS
Дисплей: Кольоровий TFT-дисплей (160 x 128)
Робоча температура: від 0 до 60 градусів
Зовнішнє джерело живлення: 12.0 або 240 V від автомобільного акумулятора
Технічні характеристики:
Діапазон напруги постійного струму: 0-65V
Діапазон опору: 0-200 кОм
Генератор наскрізного тону: від 0 Гц до 10 Гц.
Струм: 1-10А
Комплект постачання:
TopDiag P100 — тестер діагностичний автомобільний ланцюг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Вбудований принтер | Немає |
| Індикація | Звукова |
| Монітор | LCD |
| Напруга | 12 В |
| Харчування | Мережа 12 В |
| Підсвітка клавіш | Немає |
| Підсвітка екрана | Да |
| Застосування тестера | АКБ ⁇ Гератори ⁇ Стартери |
| Робоча напруга АКБ | 12 В, 24 В, 6 В |
| Розмір монітора | 3 дюйм |
| Роздільна здатність екрана | 1024×576 |
| Состояние | Нове |
| Тип | Тестер |
| Функції | Амперметр ⁇ Вольтметр |
| Колірність монітора | Кольоровий |
- Ціна: 3 290 ₴




