Портативний цифровий осцилограф FNiRSi DSO-152 Blue standart Код/Артикул 126113

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Цифровий осцилограф FNiRSi DSO-152 - портативний осцилограф, що призначений для індустрії технічного обслуговування та науково-дослідної освіти. Осцилограф має частоту дискретизації 2,5 Мс/с (мегасемел за секунду) в реальному часі, аналогову смугу пропускання 200 кГц і повні функції тригера (одиночний, нормальний і автоматичний). Його можна вільно використовувати як для періодичних аналогових сигналів, так і для неперіодичних цифрових сигналів, він може вимірювати напруги до ±400В. Оснащений ефективною кнопкою AUTO, він може відображати виміряну форму хвилі без громіздких регулювань. Оснащений 2.8" РК екраном з роздільною здатністю 320*240. Вбудована літієва батарея 1000 мАг дає змогу використовувати прилад протягом до 4 годин.
Технічні характеристики:
- Частота дискретизації: 2.5 Мс/с.
- Смуга пропускання: 200 кГц.
- Вертикальна роздільна здатність (за напругою): 10мВ...20В/клітина (зміна через 1-2-5).
- Горизонтальна роздільна здатність (за часом): 10мкс...50с/клітина (зміна через 1-2-5).
- Діапазон напруги: X1: ±40В (Vpp:80В); X10: ±400В (Vpp :800В)
- Режим тригера: Авто/Нормальний/Одиночний.
- Режим входу: AC/DC.
- Дисплей: 2.8" 320*240 пікселів.
- USB зарядка: 5V, 1A.
- Ємність літієвої батареї: 1000 мАг.
- Калібрувальний меандр: частота: 1 кГц, заповнення: 50%.
- Розмір: 100*70*20 мм.
- Вага: 100 г.
У комплекті: осцилограф DSO-152, щупи "крокодил", шнурок на руку, кабель для заряджання, інструкція, фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fnirsi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга | 400 В |
| Смуга пропускання | 0.2 МГц |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Форм-фактор | Портативний |
| Швидкість вимірів | 2.5 мс/сек |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 827 ₴









