Армійський жетон титан з гравіюванням іменний військовий для ЗСУ з персональними даними та логотипом Код/Артикул SS50P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон ЗСУ іменний титановий з лазерним гравіюванням
Армійський титановий жетон з індивідуальним гравіюванням персональних даних (ПІБ, дата народження, група крові, ідентифікаційний код), емблеми, ікони, молитви, знаків.
Також емблему і дизайн можна вибрати з нашої бази макетів. Гравірування робиться на одну і дві сторони жетона.

Характеристики:
- Титановий жетон не темніє і не окислюється. Матеріал відрізняється високою міцністю, гіпоалергенністю.
- Вага жетону в 3 рази легша, у порівнянні зі сталевим. Має матову поверхню, гравіювання темно-сірого кольору.
- Розмір: 5х28х1.5 мм.
- Перед гравіюванням робиться макет для узгодження роботи та відправляється на будь-який зручний месенджер.
- Термін виконання замовлення 1 день.
Комплектація:
- кліпса, ланцюжок, гравіювання на дві сторони, коробочка. Силіконовий бампер йде окремо.

Контакти:
- Viber
- Telegram
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Шкіряний браслет чоловічий іменний з металевими вставками

Газова запальничка металева

Брелок на ключі з написом, індивідуальним гравіюванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Титан |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал ланцюжка | Біжутерний сплав |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Військовий |
| Тематика малинка форми | Військова |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 740 ₴






