Армійський жетон оберіг із молитвою та іконою для захисту іменний з титану (дизайн можна міняти) Код/Артикул SS50P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон оберіг з молитвою та іконою з Титану
Індивідуальний дизайн на дві сторони: будь-який текст, молитва, ікона, персональні дані. Є каталог для вибору гравіювання.
Перед гравіюванням робиться макет, щоб узгодити роботу.
Термін виконання замовлення 1 день.
Особливості:
- Титановий жетон не темніє і не окислюється.
- Матеріал відрізняється високою міцністю та гіпоалергенністю.
- Вага жетону в 3 рази легша, у порівнянні зі сталевим.
- Має матову поверхню, гравіювання темно-сірого кольору.
- У вартість входить: жетон, кліпса, ланцюжок, гравіювання на дві сторони.
Контакти:
- Viber/ Telegram/ Вацап/ Сигнал
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Браслет чоловічий шкіряний з гравіюванням
Армійський жетон з Іконою та молитвою
Сталевий брелок на ключі з написом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Титан |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Состояние | Нове |
| Стиль виконання | Військовий |
| Тематика малинка форми | Військова |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 725 ₴




