Жетон з фото та написом на подарунок / Жетони армійські з гравіюванням, ювелірна сталь Код/Артикул SS132P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Індивідуальне гравіювання:
Кожен жетон - це індивідуальний підхід, що дозволяє зробити будь-який ваш текст (у тому числі своїм почерком), фото, картинки, знаки. Крім цього, напис можна вибрати з нашого каталогу.
Перед гравіюванням робимо макет для узгодження роботи. Термін виконання замовлення 1 день.
Характеристики:
- Розмір жетону – 50x28мм,
- Товщина жетону – 1,6 мм,
- Матеріал – полірована нержавіюча сталь AISI 430
- Колір - сріблястий
- У вартість входить гравіювання фото та тексту на дві сторони, ланцюжок 60 см, кліпса
- Метод нанесення інформації: лазерне гравіювання
Контакти:
- Viber/ Telegram
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Чоловічий браслет плетений багатошаровий

Подарунковий набір запальничка + фляга

Запальничка з гравіюванням на замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Камені вставки | Без каміння |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | Серце, день святого Валентина, День народження, Рослини, Тварини, Птахи, Люди, Знаки зодіаку, Авіація, Військова, Фрази/слова, Овальна форма |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 725 ₴





