Військовий жетон з фото і гравіюванням армійський у подарунок військовому / Армійські жетони ЗСУ іменні Код/Артикул SS13P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Військовий жетон з фото та гравіюванням армійський у подарунок військовому
Персоналізований військовий жетон з гравіюванням та фотографією — це практичний та значущий подарунок для військовослужбовця. Виготовлений із міцного металу, жетон відрізняється високою зносостійкістю. Можливість нанести фото та персональну інформацію робить його унікальним та індивідуальним аксесуаром.
Жетон ідеально підходить для військовослужбовців, а також стане пам'ятним подарунком для близької людини. для узгодження дизайну.

Особливості:
Ваше фото і будь-який текст із двох сторін. Є великий каталог красивих зображень і тексту на вибір.
Перед гравіюванням робимо макет для узгодження роботи. Термін відправки замовлення 1 день.
Зносостійке покриття не стирається з часом.
Комплектація: ланцюжок, кліпса, гравіювання на 2 сторони, подарункова упаковка
Контакти:
- Viber/ Telegram/ Сигнал/ Вотсап
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Браслет чоловічий шкіряний з гравіюванням

Армійський жетон з Іконою та молитвою

Сталевий брелок на ключі з написом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | Військова, Люди, Релігія/Хрестики |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 725 ₴






