Жетон для чоловіка з гравіюванням фото та написи на замовлення, нержавіюча сталь, амулет для військових Код/Артикул SS1316P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Жетон армійський ЗСУ з гравіюванням фото та написи на замовлення, нержавіюча сталь
Жетон на подарунок військовому з індивідуальним гравіюванням фото та напису.
- будь-яке фото, текст, емблеми, знаки, дати.
Перед гравіюванням робиться ескіз для узгодження роботи.
Характеристики:
- жетон із ювелірної нержавіючої сталі товщиною 1.6 мм
- термін виготовлення та відправлення замовлення 1 день
- комплектація: ланцюжок, кліпса, мішечок
VIBER
TELEGRAM
Inst: LASER_B1000
Сайт: b1000.com.ua
Facebook: Laserengraving B1000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Жетон |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал ланцюжка | Медицина |
| Призначення | Унісекс |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 725 ₴









