Жетон з фото і написом у подарунок військовому / Армійські жетони для ЗСУ з гравіюванням Код/Артикул SS13P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Жетон з фото та написом у подарунок військовому
Жетон з фото та написом — це персоналізований подарунок, який стане важливим символом кожного військового. Армійські жетони з гравіюванням призначені для військовослужбовців і включають фотографію та унікальний напис, що робить їх особливим і пам'ятним подарунком. Такий жетон служить не лише ідентифікацією, а й нагадує про важливі моменти та людей, які підтримують у складні хвилини.

Особливості жетону:
- Ваше фото та будь-який текст з двох сторін. Є великий каталог красивих зображень та тексту на вибір.
- Перед гравіюванням робимо макет для узгодження роботи. Термін відправлення замовлення 1 день.
- Зносостійке покриття не стирається з часом.
- Комплектація: ланцюжок, кліпса, гравіювання на 2 сторони, подарункова упаковка
- Працюємо без передоплати.
- Відразу після оформлення замовлення ми зв'яжемося з вами на будь-який месенджер для узгодження дизайну.
Контакти:
- Viber
- Telegram
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Шкіряний браслет чоловічий іменний з металевими вставками

Газова запальничка металева

Брелок на ключі з написом, індивідуальним гравіюванням
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Південний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Пол | Чоловічий |
| Состояние | Нове |
| Тематика малинка форми | Фрази/слова, Військова |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 725 ₴







