Жетон з гравіюванням фото, ювелірна сталь 1.6 мм, ланцюжок та подарункова упаковка Код/Артикул SS1316P

Подарунок для чоловіка, хлопця – жетон із ювелірної сталі з лазерним гравіюванням. Сталь не темніє з часом, а гравіювання не стирається.
Можна використовувати як брелок чи жетон (підвіску). Жетон з персональним дизайном чудово підійде для подарунку військовому.
Зробити свій персональний дизайн на жетон або брелок дуже легко!
На жетон можна зробити гравіювання з двох сторін: фото, картинки, текст своїм почерком, логотипи, емблеми, іконки, знаки.
Перед гравіюванням робиться ескіз для узгодження роботи та відправляється вам на вайбер або будь-який інший месенджер.
Термін виготовлення та відправлення замовлення 1-2 дні.
Вартість вказана за гравіювання фото та тексту.
Комплектація: кліпса, ланцюжок 60 см, мішечок
VIBER
TELEGRAM
Inst: LASER_B1000
Сайт: b1000.com.ua
Facebook: Laserengraving B1000
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Медальйон |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 5 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | День народження, Фрази/слова, Люди |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 725 ₴




