Армійський жетон з ланцюжком іменний з гравіюванням на замовлення для ЗСУ / Військові жетони ЗСУ Код/Артикул SS13P

Армійський жетон з ланцюжком іменний з гравіюванням на замовлення для ЗСУ
Армійські жетони з індивідуальним гравіюванням - глянсовий сталевий жетон товщиною 1.6 мм з обробленими краями.
Жетон з ланцюжком, виготовлений на замовлення, з можливістю іменного гравіювання. Призначений для військовослужбовців цей жетон виконаний у традиційному стилі і може бути персоналізований за вашим бажанням. Підходить як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків. Міцний та зручний у використанні, він стане значущим символом для кожного власника.

-
З одного боку - персональні дані: ПІБ, дата народження, група крові, ідентифікаційний код, номер військової частини, особистий номер.
-
З іншого боку - будь-який шеврон (можна вибрати із запропонованих варіантів або відправити свій), емблеми, знаки, ікони, молитви, малюнки, фото ...
-
Гравіювання дозволяє зробити кольорове зображення, яке не стирається (не фарба): синій, жовтий, червоний, зелений, білий, чорний.
-
У вартість входить: жетон, кольорове гравіювання на один бік, персональні дані на інший бік, ланцюжок, кліпса.
-
Перед гравіюванням робиться макет для узгодження роботи. Термін виготовлення та відправлення замовлення – 1 день.

- Viber/Telegram/ WhatsApp, Сигнал
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Картянки вставки | Без каменів |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Медицина |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Состояние | Нове |
| Тематика малинка форми | Військова, Релігія/Хрестики, Фрази/слова |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 660 ₴






