Армійський чорний жетон для військового з гравіюванням ідендифікаційний Код/Артикул SS13BP

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон чорний для військового з гравіюванням ідендифікаційний військовий жетон
Індивідуальне гравіювання:
З одного боку: персональні дані: ПІБ, дата народження, група крові, ідентифікаційний код.
З іншого боку: емблема, логотип, ікона, молитва, знак, будь-який текст, фото.
Характеристики:
- Чорний армійський жетон товщиною 1,6 мм з полірованої нержавіючої сталі та обробленими краями. span>,
- Гравірування не стирається з часом.
- Комплектація: ланцюжок, кліпса, гравіювання на 2 сторони.
- Перед гравіюванням робиться макет, щоб узгодити роботу.
Контакти:
Viber/ Telegram
Instagram: LASER_B1000
Сайт: b1000.com.ua
Facebook: Laserengraving B1000
Tik-tok: laserb1000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 5 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Тематика малинка форми | Ієрогліфи, Військова, Цифри, Прапори, Овальна форма, Прямокутна форма, Релігія/Хрестики, Морська |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 2.8 мм |
- Ціна: 615 ₴






