Армійський жетон оберіг з гравіюванням ікони Святий Георгій Побідоносець і молитвою сталевий військовий для ЗСУ Код/Артикул

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон оберіг з гравіюванням ікони Святий Георгій Побідоносець і молитвою сталевою
Сталевий армійський жетон, що служить оберегом, прикрашений гравіюванням ікони Святого Георгія Побідоносця та молитвою. Цей жетон призначений для військовослужбовців, забезпечуючи їм символічний захист та підтримку. Міцний і надійний, він легко носиться і стане важливим атрибутом для власника, поєднуючи традиції та сучасне виконання.

Особливості:
-
Жетон із полірованої глянсової нержавіючої сталі високої якості, товщина 1.6 мм.
-
Можна зробити повністю персональне гравіювання: будь-який текст, ікона, молитва, емблема, логотип, картинка, шеврон, знак.
-
Гравіювання не стирається з часом.
-
У комплекті ланцюжок довжиною 60 см.
-
Перед гравіюванням робиться ескіз, щоб узгодити роботу.
-
Термін виготовлення 1 день.
-
Вартість вказана за гравіювання на дві сторони.

Контакти:
- VIBER
- TELEGRAM
- Inst: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000

Чоловічий браслет плетений багатошаровий

Подарунковий набір запальничка + фляга

Запальничка з гравіюванням на замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Медальйон |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Картянки вставки | Без каменів |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для чоловіків |
| Покриття | Без покриття |
| Состояние | Нове |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тематика малинка форми | Релігія/Хрестики |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴


