Жетон військовий ЗСУ з гравіюванням даних та емблеми/ Армійські жетони Код/Артикул SS1311P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон з гравіюванням ваших даних. Виготовлений з полірованої нержавіючої сталі товщиною 1.6 мм, має гладку поверхню та оброблені краї.
Метал не темніє з часом, а гравіювання залишається на ньому назавжди.
Після прийняття замовлення робиться макет для узгодження роботи.
Гравірування робиться на 2 сторони :
1. ПІБ, дата народження, група крові, ідентифікаційний код, позивний, будь-яка важлива для вас інформація.
2. будь-який текст, ікона, молитва, емблема, тризуб, знак...
1. ПІБ, дата народження, група крові, ідентифікаційний код, позивний, будь-яка важлива для вас інформація.
2. будь-який текст, ікона, молитва, емблема, тризуб, знак...
- у вартість входить кліпса, ланцюжок, гравіювання на 2 сторони, бампер.
- термін виконання замовлення 1 день.
- працюємо без передоплати
Контакти:
- Viber, Telegram,Signal, WharsApp
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Пол | Чоловічий |
| Состояние | Нове |
| Тематика малинка форми | Військова |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴






