Армійський жетон іменний з гравіюванням/ Жетони ЗСУ Код/Артикул SS13P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон Нацгвардія іменний з гравіюванням/ Жетони ЗСУ
З однієї сторони: персональні дані (будь-який текст) ПІБ, дата народження, група крові, ідентифікаційний код, позивний.
З іншої сторони: шеврон, герб, логотип, емблема, фото, ікону, молитву, картинку.
Працюємо без передплати.

Особливості:
-
Глянцевий жетон з полірованої нержавіючої сталі та обробленими краями. Товщина 1.6 мм.
-
У вартість жетона входить: жетон, кліпса, гравіювання на 2 сторони, ланцюг 60 см, бампер.
-
Є велика база емблем та картинок для гравіювання.
Контакти:
- Viber
- Telegram
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Чоловічий браслет плетений багатошаровий

Подарунковий набір запальничка + фляга

Запальничка з гравіюванням на замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Картянки вставки | Без каменів |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Состояние | Нове |
| Стиль виконання | Військовий |
| Тематика малинка форми | Військова |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴





