Жетон на подарунок військовому з індивідуальним гравіюванням / військовий кулон для коханого / Жетон ЗСУ Код/Артикул ss13P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Жетон на подарунок військовому з індивідуальним гравіюванням/ військовий кулон
Індивідуальне гравіювання на жетоні з двох сторін: будь-який текст, картинки, знаки, емблеми, молитви. Також, є великий каталог красивих зображень і тексту на вибір.
Перед гравіюванням робимо макет для узгодження роботи. Термін відправки замовлення 1 день.
Жетон з ювелірної нержавіючої сталі з обробленими краями. Зносостійке покриття з часом не стирається.
Комплектація: ланцюжок, кліпса, гравіювання на 2 сторони, подарункова упаковка.
Працюємо без передоплати.
Відразу після оформлення замовлення ми зв'яжемося з вами на будь-який месенджер для узгодження дизайну.
Відразу після оформлення замовлення ми зв'яжемося з вами на будь-який месенджер для узгодження дизайну.
Контакти:
- Viber/ Telegram/ Сигнал/ Вацап
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Південний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Пол | Чоловічий |
| Состояние | Нове |
| Тематика малинка форми | Військова, Фрази/слова |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴





