Армійський жетон на шию іменний з індивідуальним гравіюванням, нержавіюча сталь Код/Артикул SS13P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон з гравіюванням, нержавіюча сталь
Одна сторона - персональні дані: ПІБ, група крові, дата народження, будь-яка важлива для вас інформація.
Інша сторона: будь-який текст, ікона, молитва, символ, герб, емблема. Кожен жетон робиться індивідуально.
Є великий каталог емблем та знаків на вибір.
Перед гравіюванням робимо макет для узгодження роботи. Термін відправлення замовлення 1 день.
Сталевий жетон з полірованої нержавіючої сталі товщиною 1.6 мм і обробленими краями.
Комплектація: ланцюжок з нержавіючої сталі 60 см, кліпса, гравіювання на 2 сторони.
Бампер +50 грн. Американський ланцюжок +90 грн.
Працюємо без передоплати.
Відразу після оформлення замовлення ми зв'яжемося з вами на будь-який месенджер для узгодження гравіювання.
Відразу після оформлення замовлення ми зв'яжемося з вами на будь-який месенджер для узгодження гравіювання.
Контакти:
- Viber/ Telegram/ Сигнал/ Вацап
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Состояние | Нове |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴





