Армійський жетон з Іконою і молитвою військовий для ЗСУ Кулон оберіг з гравіюванням іменний Код/Артикул SS13P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон з Іконою та молитвою військовий для ЗСУ
Армійські жетони з гравіюванням ікони та молитви - глянсовий сталевий жетон товщиною 1.6 мм з обробленими краями. Кулон виконаний у формі класичного армійського жетона та прикрашений гравіюванням. Цей жетон служить як оберіг та підтримка для тих, хто перебуває на службі. Компактний та міцний, він легко носиться та може стати важливим символом для власника.

Особливості:
- З одного боку - ікона (можна вибрати із запропонованих варіантів або відправити свою).
- З іншого боку - молитви, персональні дані, будь-який текст.
- У вартість входить: жетон, гравіювання на дві сторони, ланцюжок, кліпса.
- Перед гравіюванням робиться макет для узгодження роботи. Термін виготовлення та відправлення замовлення - 1 день.

Контакти:
- Viber/Telegram/ WhatsApp, Сигнал
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Чоловічий браслет плетений багатошаровий

Подарунковий набір запальничка + фляга

Запальничка з гравіюванням на замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Камені вставки | Без каміння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | Військова, Релігія/Хрестики |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴





