Жетон для чоловіка з гравіюванням / військовий кулон для коханого у подарунок / Жетон ЗСУ на замовлення Код/Артикул ss13P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Жетон на подарунок військовому з індивідуальним гравіюванням/ військовий кулон
Індивідуальне гравіювання на жетоні з двох сторін: будь-який текст, картинки, знаки, емблеми, молитви. Також, є великий каталог красивих зображень і тексту на вибір.
Перед гравіюванням робимо макет для узгодження роботи. Термін відправки замовлення 1 день.
Жетон з ювелірної нержавіючої сталі з обробленими краями. Зносостійке покриття з часом не стирається.
Комплектація: ланцюжок, кліпса, гравіювання на 2 сторони, подарункова упаковка.
Працюємо без передоплати.
Відразу після оформлення замовлення ми зв'яжемося з вами на будь-який месенджер для узгодження дизайну.
Відразу після оформлення замовлення ми зв'яжемося з вами на будь-який месенджер для узгодження дизайну.
Контакти:
- Viber/ Telegram/ Сигнал/ Вацап
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | Фрази/слова, Військова |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴





