Жетон з індивідуальним гравіюванням для подарунка військовому /армійський жетон з гравіруванням під замовлення Код/Артикул SS1316P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Жетон військовому на подарунок / подарунковий аремейський жетон з написом/ювелірна сталь
Гравіювання:
На кожну зі сторін можна зробити індивідуальний дизайн: будь-який текст, фото, ікону, молитву, картинки, текст своїм почерком.
- Є великий каталог на будь-яку тематику для вибору дизайну.
- Перед гравіюванням подається макет для узгодження роботи.
- Термін виконання замовлення 1 день.
Характеристики:
Жетон із ювелірної нержавіючої сталі з обробленими краями.
Комплектація: ланцюжок 60 см, кліпса, гравіювання на 2 сторони, подарунковий мішечок .
Товщина жетону 1.6 см, розмір 5х2.8 см.
Гравірування з часом не стирається.
Жетон із сталі високої якості. Не темніє і не гнеться.
Контакти:
- Viber
- Telegram
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Чоловічий браслет плетений багатошаровий

Подарунковий набір запальничка + фляга

Запальничка з гравіюванням на замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Медальйон |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 5 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | День народження, Фрази/слова, Люди |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴







