Жетон оберіг з молитвою для воїна ЗСУ Код/Артикул SS137P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Жетон із дзеркальної полірованої нержавіючої сталі з гравіюванням молитви. На інший бік можна створити персональні дані, шеврон, логотип, фото, зображення.
Жетон укомплектований міцним кульковим ланцюжком з нержавіючої сталі, яка не темніє з часом і не чіпляється за одяг.
У вартість жетону входить гравіювання з двох сторін, кліпса, ланцюжок.
Додатково бампер 50 грн.
Колір: Срібний
Матеріал: полірована нержавіюча сталь
Розмір жетону: 50x28x1,6 мм
Комплектація: жетон, кліпса, ланцюжок
Viber
Telegram
Instagram: LASER_B1000
Сайт: b1000.com.ua
Facebook: Laserengraving B1000
Tik-tok: laserb1000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 55 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Состояние | Нове |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 585 ₴





