Жетон армійський з матової нержавіючої сталі з ланцюжком. Гравіювання ваших даних, емблеми, фото Код/Артикул SS46P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Опис:
- матеріал жетона: матова нержавіюча сталь, товщина 1,2 мм, розмір 50x28 мм.
- ланцюжк із нержавійки, не темніє. Довжина 60 см, діаметр кульок 2.5 мм.
- бампер чорний силіконовий. Щільно прилягає до жетону і не пекриває зайвого.
- термін виготовлення: 1-2 дні.
- оплата: без передплати.
- Метод нанесення данних: лазерне гравіруаання (випалювання лазером, не стерається)
У вартість входить жетон, кліпса, ланцюг, гравірування зображення і тексту на 2 сторони. Комплектацію можна зробити індивідуальною.
На фото представлений зразок. Жетон виготовляється індивідуально кожному замовленню.
Перед гравіруванням робиться макет, щоб узгодити роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| З ланцюгом | жетон з ланцюгом |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | Військова |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 510 ₴





