Синій в'язаний шнур 2 мм бобіна 100м Код/Артикул nc-2-1-67-100

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Шнур текстильний, м'який, без наповнювача.
Для виготовлення одягу, в'язання та рукоділля.
колір: Синій
діаметр: 2 мм
бобіни від 100 метрів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 70 м |
| Діаметр | 82 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота | 7 м |
| Глибина | 8.2 мм |
| Довжина в котушці | 100 |
| Світловідбивна | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Текстильні шнури |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 177 ₴
