Армійський жетон на шию з гравіюванням військовому/ військовому жетону з написом / жетон на замовлення Код/Артикул SS1314P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон на шию з гравіюванням у подарунок військовому/ військовому жетону з написом
Жетон з фото та написом — це персоналізований подарунок, який стане важливим символом кожного військового. Армійські жетони з гравіюванням призначені для військовослужбовців і включають фотографію та унікальний напис, що робить їх особливим і пам'ятним подарунком. Такий жетон служить не лише ідентифікацією, а й нагадує про важливі моменти та людей, які підтримують у складні хвилини.

Особливості жетона:
- Ваше фото та будь-який текст з двох сторін. Є великий каталог красивих зображень та тексту на вибір.
- Перед гравіюванням робимо макет для узгодження роботи. Термін відправлення замовлення 1 день.
- Зносостійке покриття не стирається з часом.
- Комплектація: ланцюжок, кліпса, гравіювання на 2 сторони, подарункова упаковка
- Працюємо без передоплати.

- Відразу після оформлення замовлення ми зв'яжемося з вами на будь-який месенджер для узгодження дизайну.
Контакти:
- Viber
- Telegram
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Шкіряний браслет чоловічий іменний з металевими вставками

Газова запальничка металева

Брелок на ключі з написом, індивідуальним гравіюванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Медальйон |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Стиль виконання | Військовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | Серце, день святого Валентина, Квіти, День народження, Фрази/слова, Військова, Прямокутна форма, Кругла форма |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴







