Армійський жетон на шию з нержавіючої сталі 1.6 мм з лазерним гравіюванням Код/Артикул SS13P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон на шию з нержавіючої сталі 1.6 мм з лазерним гравіюванням
Характеристики:
Жетон із полірованої нержавіючої сталі з обробленими краями.
Комплектація:ланцюжок 60 см, кліпса, гравіювання на 2 сторони. Бампер + 50 грн.
Товщина жетону 1.6 см, розмір 5х2.8 см.
Гравірування з часом не стирається.
Жетон із сталі високої якості. Не темніє і не гнеться.
Гравіювання:
Кожен жетон робиться індивідуально: персональні дані (будь-який текст ), шеврон, герб, логотип, емблема, фото, ікона, молитва, знаки.
- Є великий каталог на будь-яку тематику.
- Перед гравіюванням робиться макет для узгодження роботи.
- Термін виконання замовлення 1 день.
- Оптові ціни від 5 штук.
Контакти:
- Viber
- Telegram
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Чоловічий браслет плетений багатошаровий

Подарунковий набір запальничка + фляга

Запальничка з гравіюванням на замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Камені вставки | Без каміння |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Військовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | Військова |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴






