Армійський жетон з молитвою та іконою для ЗСУ / Кулон оберіг з гравіюванням і написом для військового Код/Артикул SS1317P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон з молитвою та іконою для ЗСУ
Армійський жетон товщиною 1.6 мм зі сталі високої якості. Жетон не темніє з часом, а гравіювання не стирається. Оберіг для військовослужбовця з персональним гравіюванням - гарний подарунок, на який можна зробити індивідуальний дизайн, додавши будь-який текст, емблеми, логотипи, картинки, текст своїм почерком, ікони.

Особливості:
- Перед гравіюванням робиться ескіз для узгодження роботи та відправляється вам на вайбер або будь-який інший месенджер.
- Термін виготовлення та відправлення замовлення 1-2 дні.
- Жетон укомплектований кульковим ланцюжком та кліпсою.
- Вартість вказана за гравіювання на дві сторони.

Контакти:
- Viber
- Telegram
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Шкіряний браслет чоловічий іменний з металевими вставками

Газова запальничка металева

Брелок на ключі з написом, індивідуальним гравіюванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Медальйон |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Для чоловіків |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴



