Армійський жетон з ювелірної сталі з логотипом ЗСУ, товщина 1.6 мм, з кульковим ланцюжком Код/Артикул SS1315P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон із якісної нержавійки з лазерним гравіюванням, яке не стирається з часом. Жетон із обробленими краями. Товщина сталі 1,6 мм. У комплекті вушко (кліпса).
Що можна зробити: персональні дані (будь-який текст), шеврон, герб, логотип, емблема, фото, ікону, молитву, картинку, знак.
Гравіювання можна зробити на одну і дві сторони.
У вартість жетону входить: жетон, кліпса, ланцюжок, гравіювання тексту, гравіювання зображення з іншого боку. Бампер окремо + 50 грн.
Viber
Telegram
Instagram: LASER_B1000
Сайт: b1000.com.ua
Facebook: Laserengraving B1000
Tik-tok: laserb1000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Медальйон |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Тематика малинка форми | Ієрогліфи, Військова, Фрази/слова, Прапори, Орнамент, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Релігія/Хрестики |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 585 ₴







