Армійський жетон розломний ЗСУ іменний з гравіюванням військовий Ланцюжок у комплекті Код/Артикул SS48P

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті.
Армійський жетон з ланцюжком у комплекті ЗСУ розломний
Розломний армійський жетон, що ділиться на дві частини. На жетон наноситься індивідуальне лазерне гравіювання у вигляді ваших даних: ПІБ, дата народження, група крові, ідентифікаційний код. Перед гравіювання робиться макет, щоб узгодити роботу. Термін виготовлення: 1-2 дні.
Особливості:
- Колір: сріблястий
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Розмір жетона: 45x26x1 мм
- У вартість жетона входить: жетон, кліпса, гравіювання даних з двох сторін, ланцюжок.
- Бампер +50 грн. Комплектацію жетона можна зробити індивідуальною.
Контакти:
- Viber
- Telegram
- Instagram: LASER_B1000
- Сайт: b1000.com.ua
- Facebook: Laserengraving B1000
- Tik-tok: laserb1000

Чоловічий браслет плетений багатошаровий

Подарунковий набір запальничка + фляга

Запальничка з гравіюванням на замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 45 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Картянки вставки | Без каменів |
| Ланцюжок Шнурок | Да |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ланцюжка | Неіржавка сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Пол | Чоловічий |
| Состояние | Нове |
| Тематика малинка форми | Військова |
| Тип виробу | Підвіска |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 465 ₴

