Ящик дерев’яний декоративний Скандинавія білий Код/Артикул 0002055

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Ящик дерев’яний декоративний з натурального дерева виконаний у білому кольорі та має зручні мотузкові ручки, що додають йому шарму.
Ящик чудово підійде для оформлення подарунків: туди можна покласти все, що завгодно – солодощі, милі дрібнички, домашня консервація тощо - все залежить від вашої фантазії.
Крім того Ви можете використовувати його вдома для зберігання дрібниць, організації простору або як елемент декору в інтер'єрі. Його мінімалістичний дизайн гармонійно впишеться в сучасний стиль, а натуральні матеріали додають тепла та затишку.
Розміри (внутрішні)
Довжина: 22 см
Ширина: 13 см
Висота: 7 см
Доступний у п'яти варіантах кольорів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для ваших потреб.
Нефарбовані ящики є завжди у наявності. Наявність необхідного Вам кольору уточнюйте в менеджера. Якщо раптом такого нема, ми швидко пофарбуємо спеціально для Вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Шухляда |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 450 ₴





