Електричне простирадло Medisana Код/Артикул VZ-HU 670

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка поштою протягом трьох робочих днів не враховуючи день підтвердження замовлення. Оплата на рахунок без ПДВ/онлайн на сайті. Електричне простирадло Medisana виготовлене з дихального надзвичайно приємного матеріалу, що не затримує вологу, без використання небезпечних хімічних матеріалів.
Тканина з якої зроблене простирадло, досить щільна, щоб надійно приховати нагрівальний елемент. Практично не відчутний і точно не завадить сну, навіть якщо у Вас дуже чуйний сон та чутлива шкіра. Фліс з якого виконане простирадло м'яке, що дихає, не парить і не сприяє утворенню та накопиченню вологи. Функція поділу обігріву Medisana HU 670 на дві зони – тіло та ноги. Зона ніг нагрівається трохи сильніше і головне, швидше вдвічі, ніж решта простирадла. Настроюваний рівень інтенсивності обігріву, з 4 режимами роботи.
Особливості:
електричний підігрів ліжка з дуже м'якого та пухнастого матеріалу;
4 рівні температури;
система безпеки із захистом від перегріву;
автоматичне вимкнення через 120 хвилин;
технологія APS: візуальний та акустичний контроль температури;
особливо тепла зона для ніг;
прання машини при 30ºC;
знімний термостат з індикатором по обидва боки.
Розмір: 80*150 см
Країна виробник: Німеччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Medisana |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 г |
| Довжина | 150 см |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Машинне прання | Так |
| Розмір | Односпальний |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип | Електричні простирадла |
| Функція автовідключення | Так |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 5 166 ₴

